Biz Kimiz

E-ikametsigorta.com, Türkiye'nin ilk Online Yabancı Sağlık Sigortası satın alma platformudur.

Sitemiz sadece Yabancı Sağlık Sigortası / İkamet İzin Sigortasını sunar. Bu amaç ile kurulmuştur. Bunun dışında hiçbir farklı sigorta ürünü yoktur.

Türkiye’de yabancı uyruklu kişilerin vatandaşlık , ikamet izni başvurusu, öğrenim görebilme, ticaret yapabilme ve çalışabilmelerinin bir parçası olarak resmi kayıt altında alınmaktadır. Bu süreçlerde resmi başvurular öncesinde yabancı sağlık sigortası zorunluluğu vardır.

Sitemizden, Online olarak Yabancı Sağlık Sigortanızı 7 gün 24 saat, Sadece 3 Adım / 3 Dakikada satın alabilirsiniz ve anında Poliçenize ve Poliçe Numaranıza ulaşabilirsiniz.( Bu amaçla; Web Sitemizdeki tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ediyoruz. ) Elektronik İmzalı Poliçeniz de satın aldığınız anda sisteme tanımlı e-mail adresinize gönderilir. Ayrıca istenildiği takdirde, poliçeniz ücretsiz olarak kargo ile de teslim edilmektedir.

Böylelikle bir çok gereksiz ödemeyi / kişileri aradan çıkartıp, zaman kaybetmeden https://e-ikamet.goc.gov.tr/ resmi sitesi üzerinden kendiniz tüm işlemleri aracısız , daha uygun ve güvenli koşullarda yapabileceksiniz.

Not: Sitemizdeki ikamet izin süreçleri ile ilgili tüm bilgiler sadece kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı olup sigortalılarımıza yardımcı olmak için paylaşılmaktadır.

Rating
5.0
2981 reviews
Seçiniz