Image

Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortası Fiyatları 2024
Formu Doldur, Size En Uygun Teklifi Sunalım
Poliçeni Dijitale Özel İndirimle Sunalım
Hamilelik Sigortası
Rating
5.0
3097 reviews

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin lider sigorta şirketleriyle sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

e-ikamet sigorta
e-ikamet sigorta
e-ikamet sigorta
e-ikamet sigorta
e-ikamet sigorta
e-ikamet sigorta

Hamilelik Sigortası Nedir?

Demir Sağlık tarafından sunulan İki Can Hamilelik Sigortası satın aldığınız teminatlara uygun olarak hamilelik boyunca ayakta tedavi hizmeti harcamalarını, yatarak tedavi giderlerini ve doğum masraflarını teminat altına alabileceğiniz doğum sigortası türlerinden biridir.

Sigorta sayesinde doğum öncesi kontrol ve tetkiklerinizi bütçenizi zorlamadan yaptırabilir, doğum masraflarınızı güvence altına alabilir, hamilelik boyunca online danışmanlık ya da diyetisyen hizmetleri gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Hamileyken Sigorta Yapılabilir mi?

Gebelik sigortasını isterseniz hamilelik öncesinde isterseniz hamilelik sırasında yaptırabilirsiniz. Hamileyken doğum sigortası yaptırma ayrıcalığı herhangi bir bekleme süresinin olmaması anlamına gelir.

Bekleme süresinin olmaması sayesinde Hamilelik Sigortası diğer standart doğum sigortalarından farklılaşır. Böylece hamileliğinizin 9. ayında bile sigorta poliçesi satın alarak anlaşmalı kurumlardan sağlık hizmeti alabilir, SGK tarafından karşılanan ücretin üzerindeki farkların sigorta şirketiniz tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Hamilelik Sigortası Nasıl Yapılır?

Siz de 18 – 45 yaş aralığında iseniz ve SGK ya da Bağkur sistemine dahilseniz hamilelikten önce ya da hamilelik boyunca İki Can Sigortası satın alarak Demir Sağlık ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Demir doğum sigortası, sahip olduğu geniş kurum ağı ile öne çıkar. Silver, Gold, Platin ve Titanium sigorta paketlerinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hamilelik Sigortası Fiyatları

Hamilelik Sigortası fiyatları için teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size en uygun teklifi bulup iletecektir.

Sigortalı Hamile Kadının Hakları

Doğum Sigortası, SGK’nın tüm avantajlarını bekleme süresiz doğum teminatı ile bir araya getirir. Sigorta poliçesi; 1 yıllık poliçe süresi içinde SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri karşılığında oluşan fark ödemelerini, Demir Sağlık tarafından belirlenen anlaşmalı kurumlarda geçerli olmak üzere teminat altında alır. Teminat, ek teminat ve hamilelik sigortası şartları poliçeye işlenir.

Teminatlar

Yatarak Tedavi Teminatı
Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

Ayakta Tedavi Teminatı
Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

Doğum Teminatı
Hamilelik boyunca satın alınabilir. Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar

  • Gebelik Komplikasyonları
  • >
  • Online Doktor Hizmeti
  • Diyetisyen danışmanlık
  • Psikolojik danışmanlık
  • Diş Tasarruf Planı
  • Göz Paketi

Hamilelik Sigortası için Gerekli Belgeler

Başvuru formu, Geçerli kimlik belgeleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan, ancak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet eden yabancı kimlik numarası sahip kadınlar için ikametgah belgesi

Hamilelik Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hamilelik süresince veya hamilelikten önce hamilelik sigortası yaptırmak mümkün.

Hamilelik Sigortası poliçesi 1 yıllık düzenlenir.

SGK ya da Bağkurlu olan 18-45 yaş arasındaki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ya da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden yabancı uyruklu kadınlar doğum sigortası yaptırabilir.

Doğum Sigortası, bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. Dolayısıyla SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde aldığınız sağlık hizmetleri karşılığında oluşan fark ücreti, sağlık kuruluşunun Demir Sağlık anlaşmalı hastaneler listesinde yer alması koşuluyla sigorta şirketiniz tarafından karşılanır.

Sağlık sigortaları, herhangi bir sağlık probleminizde karşı karşıya kalabileceğiniz tedavi masraflarının sağlık sigortası poliçesinde belirlenen teminat, limitler ve şartlar kapsamında sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi satın alarak, poliçe süresinde ve poliçede yer alan koşullar çerçevesinde anlaşmalı kurumlardan aldığınız hizmetler karşılığında oluşan sağlık giderlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Hamilelik ve doğum sigortaları da bu kapsamda değerlendirilir.

1 ve 41 hafta arası hamileyseniz online olarak teklif alarak sigorta yaptırabilirsiniz. Hamilelik öncesi sigorta yaptırabilmek için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Dökümanlar

Seçiniz