Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları | Online Poliçe Satın Al

Önemli Uyarı: Açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlı olup, güncel ve detaylı bilgilere e-ikamet.goc.gov.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

31/10/2023

Sayın Yabancı Sağlık Sigortası müşterilerimiz, Türkiye’de yaşayan yabancı misafirlerin hayatlarını kolaylaştırmak için sigorta ve ikamet süreçleri hakkında öğrendiğimiz yasal bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu haftaki blog yazımız ile ‘’ Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Online Poliçe Satın Almak ‘’bu konudan bahsedeceğiz.

Ve poliçe kapsamında Göç İdaresi’nin talep etmiş olduğu asgari teminat yapısını mutlaka kapsamalıdır.

Poliçe üzerinde ise mutlaka 10/05/2016 tarih ve 16 sayılı Vize ve İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge' de belirlenen asgari teminat yapısını (16/06/2021 tarihli ve 2021/8 sayılı genelge kapsamındaki değişiklikler ile) kapsamaktadır. İbaresi yer almalıdır.

Günümüzde maalesef İkamet için geçerli olan yabancı sağlık poliçesini birçok kurum sunmaktadır ve birçoğu da yetkisiz kurumlardır. Poliçe satın alırken bu kurumlardan satın almamaya dikkat etmelisiniz.

Kesinlikle ikamet sigortanızı satın alırken bir yetkili sigorta acentesinden satın almasınız. Bununu anlamak için satın aldığınız noktaya bunu lütfen sorun. Sigorta Acentesi olmayan bir noktanın, Sigorta satışına aracılık yapması yasaktır.

E-ikametsigorta.com olarak Türkiye’nin lider gelen 4 büyük sigorta şirketi ile çalışmaktayız ve bu sigortaların ise 60 gün geriye dönük ve 180 gün ileriye yönelik poliçe düzenleme yetkileri bulunmaktadır. Bu sayede sigortanızı web sitemizden alırken başvurunuza uygun dilediğiniz tarihi seçerek sigortanızı çok hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Eğer 2 yıllık sigorta satın alacaksanız, tek işlem ile 2 yıllık poliçenizi anında satın alabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortası, genellikle zorunlu olduğu için yaptırılmaktadır. Ancak detaylıca bakıldığında önceki yılların aksine artık oldukça avantajlı bir sigorta olup Türkiye'de yaşayacak tüm yabancılar için gerçekten önemli bir fırsattır. Türk vatandaşları benzer bir sağlık sigortasını 4-5 kat daha fazla prim ödeyerek satın alabilmektedir. Türkiye'de yaşayacak yabancılar, özel bir sigortası yok ise kesinlikle bu sigortayı satın alıp devam ettirmeleri, kendilerine zamanla önemli avantajlar sağlayacağından eminiz.

Özellikle sigorta satma yetkisi olmayan birçok kurum (sigortaya dair herhangi bir bilgisi olmamasına rağmen) sigorta fiyatı sunarken ‘’ boş sigorta ‘’ alırsanız daha uygun / ucuz fiyat verebiliriz gibi ifadeleri kullanmaktalar. Oysaki ikamet için geçerli olan yabancı sağlık sigortası teminatları göç idaresi tarafından belirlenmektedir içerikleri ise tüm sigorta şirketlerinde aynıdır ve değiştirilemez.

Örnek vermek gerekir ise 2000 doğumlu öğrenciler için tüm sigorta şirketlerinde yasal olarak fiyatlar 1950 TL’dir. E-ikametsigorta.com olarak Demir Sigorta ile yapmış olduğumuz özel indirim kampanyası çerçevesinde fiyat 850 TL’ye kadar düşmektedir.

E-ikametsigorta.com olarak sadece sigorta şirketlerinin vermiş olduğu yasal indirim haklarını kullanmaktayız yani satın aldığınız poliçede ödediğiniz tutarın aynısını poliçenizde de yer almaktadır bu da firma olarak yasal ve kurumsal olarak çalıştığımızı göstermektedir. Çeşitli sosyal medya hesaplarından sigorta satma yetkisi olmayan firmalar tarafından maalesef ki 3.500 TL civarındaki poliçeler 350 TL’ye sunulmaktadır ödediğiniz tutar 350 TL iken poliçe üzerinde 3.500 TL yazmaktadır. İşte bu tarz durumlar maalesef ki yetkisiz satış kurumları tarafından sağlanmaktadır ve bir sonraki aşamalarda başınız ağrıyacaktır.

E-ikametsigorta.com, Sadece ikamet için yabancı sağlık sigortası, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, kanunlarına uygun Türkiye’nin ilk online web sitesidir. İkamet Sigortanızı güvenle satın alabilirsiniz. 

İkamet sigortanızı, Web sitemizden ONLINE, 7 gün / 24 saat olarak 3 adımda hızlı ve çok kolay bir şekilde satın alabilir ve Anında Poliçenize / Poliçe Numaranıza ulaşabilirsiniz. 

Web sitemiz zaten bu amaç için kurulmuştur ve sadece 1 sigorta ürünü bulunmaktadır. Bunu görmek için müşterilerimizin Google yorumlarına bakmanızı tavsiye diyoruz. Müşterilerimizin 2.300 üstünde yorumu var. 

E-ikametsigorta.com olarak sigorta satın alma süreçleri kadar sigortanızı satın alma sonrası süreçlerinizde de her zaman sizlere destek sağlamaktayız. Müşteri hizmetlerimiz 7 gün, 4 dilde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Saygılarımızla,

E-İkamet Sigorta Ekibi

Web Sitesi: https://www.e-ikametsigorta.com/

İletişim: +90 212 355 89 89

WhatsApp: wa.me/905304682003

Adres: Nispetiye Mah. Gazi Güçnar Sok. No:4 Kat:4 Ofis No:10 Beşiktaş, İstanbul  

Önemli Not; Bütün ikamet işlemlerinizi Türkiye Cumhuriyeti’nin resmî web sitesi olan https://e-ikamet.goc.gov.tr/ adresinden bizzat kendiniz gerçekleştirin. Üçüncü kişilerle ve aracılarla kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan sakınınız. İkamet başvurunuzu bu site dışında kesinlikle yapmayınız. 

Tags:страхование проживания;иностранное медицинское страхование;страхование для иностранцев;медицинская страховка для вида на жительство в Турции;страхование проживания. страхование вида на жительство; Иностранное медицинское страхование; Страхование для иностранцев; Медицинская страховка для вида на жительство в Турции; Страхование проживания; страховка для внж в турции ;e-ikamet.goc.gov.tr ; медицинская страховка иностранца.: Insurance for Residence , Foreign Health Insurance; Insurance for Foreigners , Health insurance for residence permit in Turkey , Residence Insurance , страховка длявнж в турции , www.e-ikamet.goc.gov.tr , Foreigner Health Insurance , İkamet insurance , Yabancı Sağlık Sigortası , Yabancı Sigorta, Oturum İzin Sigorta , Göç İdaresi Sigorta , E-İkamet Başvuru Sigortası , İkamet Sağlık Sigortası , İkamet Sigorta , Turkish Citizenship , Ankara Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Sompo Japan Sigorta , Arex Sigorta , Groupama Sigorta , Demir Sigorta , İkamet için Sigorta , İkamet Başvuru Sigortası , İkamet Sigortası, ikamet sigortası


En yeni blog yazıları için kaydolun ve en iyi teklifleri alın

Teşekkür Ederiz.
Seçiniz