İkamet Randevu için Sigorta Ekleme Adımları: Türk Nippon Sigorta

14/03/2022

İkamet Randevu için Sigorta Ekleme Adımları: Türk Nippon Sigorta


Sayın İkamet Sağlık Sigortası müşterilerimiz, Bu blog yazımız ile ikamet başvuru süresinde yaşadığımız ve genellikle de hata ile karşılaştığımız önemli bir konuyu sizinle paylaşacağız.

 

İkamet başvuru kaydını yaparken, aslında ikamet sigortanızı da sisteme kaydetmeniz zorunludur. Bazı danışmanlık şirketleri bu süreçleri sigortanızı eklemeden yaparak, hatalı başvuru yapmanızı, sonrasında ise mağdur olmanıza sebep verebilmektedirler. Aslında ikamet başvuru kaydınızı yapmanız eskisi kadar zor da değil artık.

 

Aşağıdaki adımları takip ederek çok kolay bir şekilde ikamet için yabancı sağlık sigortanızı, ikamet randevunuza ekleyebilirsiniz.

 

Sigorta Bilgilerini Eklerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar var;


Öncelikle işlemlerinizi devletimizin resmi web sitesi olan https://e-ikamet.goc.gov.tr/ sitesinden yaptığınıza emin olun.


Sayfa dili, Türkçe olmalı ve mutlaka mobil değil, Bilgisayardan’den giriş yapılmalısınız.


Sigorta Türü: Özel Sağlık Sigortası


Firma Adı: Türk Nippon Sigorta A.Ş


Geçerlilik Tarihi: Poliçe Bitiş Tarihi


Poliçe No: ………. ' / ' işaretine kadar olan kısımdır.


Yenileme No: 0


Bu bilgileri yazdıktan sonra EKLE butonuna basıp ilerlemelisiniz. Tüm bu adımları yapmanıza rağmen hata alıyorsanız, E-ikametsigorta.com ekibi olarak, sigortalılarımıza ücretsiz destek oluyoruz. Bu amaçla ekran resmini 0530 468 20 03 No'lu WhatsApp hattımız üzerinden iletebilirseniz.

 

İkamet Randevu kaydının nasıl yapıldığını görmek için ise göç idaresinin resmi youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=RfrAMo7o3Gw

 

 

E-ikametsigorta.com, ikamet için yabancı sağlık sigortası hizmeti sunan bir Online satın alma platformudur. Ancak üyelerimizin sigorta ihtiyaçları için tüm alanlarda bize danışabilirsiniz. 

 

Saygılarımızla

E-İkamet Sigorta Ekibi 

 

Önemli Not; Bütün ikamet işlemlerinizi Türkiye Cumhuriyeti’nin resmî web sitesi olan https://e-ikamet.goc.gov.tr/ adresinden bizzat kendiniz gerçekleştiriniz. Üçüncü kişilerle ve aracılarla kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan sakınınız. İkamet başvurunuzu bu site dışında kesinlikle yapmayınız.

 

Etiketler: İkamet için Sigorta ; Yabancı Sağlık Sigortası ; Yabancılar için Sigorta ; Health insurance for residence permit in Turkey ; İkamet Sigortası ; страховка длявнж в турции ; e-ikamet.goc.gov.tr ; Foreigner health insurance


Image

Online Ödeme, Anında Poliçe!

Yabancı Sağlık Sigortası Türkiye'nin İlk ve Tek Online Satış Web Sitesi Hemen Satın Al
Seçiniz