İkamet İzni Uzatma Başvurularında Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Hakkında Duyuru

Önemli Uyarı: Açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlı olup, güncel ve detaylı bilgilere e-ikamet.goc.gov.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

03/04/2024

Değerli Yabancı Sağlık Sigortası müşterilerimiz, Türkiye'de yaşayan yabancı misafirlerin hayatlarını kolaylaştırmak için sigorta ve ikamet süreçleri hakkında öğrendiğimiz hukuki bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Sitemizde sadece Yabancı Sağlık Sigortası/İkamet İzni Sigortası sunulmaktadır. Bu amaçla kurulmuştur. Bunun dışında farklı bir sigorta ürünü bulunmamaktadır. Web sitemizde ve blog yazılarımızda yer alan oturma izni süreçlerine ilişkin tüm bilgiler kullanıcıları bilgilendirme amaçlı olup, sigortalılarımıza yardımcı olmak amacıyla tamamen ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

Bu haftaki blog yazımızla İkamet İzni Uzatma Başvurularında Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Hakkında Duyuru ‘yu sizlerle paylaşacağız.

 

Göç İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre, ikamet izni yenilemek isteyenlerin artık evraklarını teslim ederken Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) adresi vermeleri gerekecek. Bu yenilik 15 Nisan'da yürürlüğe girecektir.

 

Yabancı vatandaşlar, postanelerden UETS adresi alabileceklerdir. Bunun için pasaportları ve geçerli oturma izinleriyle birlikte postaneye gitmeleri yeterli olacaktır. Postanede özel bir başvuru formu doldurulacak ve e-posta adresi ile telefon numarası gibi iletişim bilgileri verilecektir.

 

Bu konuda göç idaresinin resmi açıklamasına https://www.goc.gov.tr/ikamet-izni-uzatma-basvurularinda-ulusal-elektronik-tebligat-sistemi-hakkinda-duyuru link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

E-ikametsigorta.com olarak hem sigorta satın alma hem de satın alma sonrası süreçlerde her zaman yanınızdayız. Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü 4 dilde size rehberlik etmekten ve yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bilgi almak ve EN İYİ fiyatları almak için WhatsApp hattımıza yazmayı unutmayın.

 

Saygılarımızla,

E-İkamet Sigorta Ekibi

Web Sitesi: https://www.e-ikametsigorta.com/

İletişim: +90 212 355 89 89

WhatsApp: https://wa.me/905304682003

Adres: Nispetiye Mah. Gazi Güçnar Sok. No:4 Kat:4 Ofis No:10 Beşiktaş, İstanbul  

 

Tags : yabancı özel sağlık sigortası , özel sağlık sigortası yabancılar için, yabancılar için özel sağlık sigortası, ozel sigorta yabancilar için , yabancilar icin ozel saglik sigortasi fiyatlari , yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları 2022 , yabancı özel sağlık sigortası fiyatları , yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları , yabancılara özel sağlık sigortası fiyatları , yabancı uyruklu özel sağlık sigortası , allianz yabancı sağlık sigortası , aksigorta yabancılara özel sağlık sigortası , allianz vitamin 2e , allianz yabancı sağlık , allianz yabancı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler , elit yabancılar için özel sağlık sigortası , yabanci uyruklulara ozel saglik sigortasi , yabancilar icin ozel saglik sigortasi , yabancilar için özel sağlık sigortası fiyatları , yabancı uyruklu kişilere özel sağlık sigortası , yabancı uyruklular için özel sağlık sigortası , yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları 2020 , yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları 2021

 

En yeni blog yazıları için kaydolun ve en iyi teklifleri alın

Teşekkür Ederiz.
Seçiniz