Image
Yabancı Sağlık Sigortası
İkamet İzin Sigortası

Online Ödeme ve Anında Poliçe

Kullanım Videosunu İzle

Poliçemiz 16/06/2021 tarih ve 2021/8 sayılı Vize ve İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge'de belirlenen asgari teminat yapısına uygundur.

1
Fiyatı Gör
2
Online Öde
3
Anında Poliçeni Al
Mevcut İkamet Bitiş Tarihi
Rating
5.0
1417 reviews

Mutlu Müşteriler

Müşteri memnuniyetinde %100 başarı hedefliyoruz. Yüzlerce mutlu müşterilerimizden sadece bir kaçını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Siz de E-İkamet Sigorta'nın mutlu müşterileri arasına katılmak istiyorsanız bizimle en kısa sürede iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır.

Diğer paylaşımlarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin lider sigorta şirketleriyle sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Sigorta
Sigorta
Sigorta
Sigorta
Sigorta
Sigorta
Sigorta
Медицинское страхование иностранных граждан для получения вида на жительство - страховка для икамета

В соответствии с законодательством Турецкой Республики, иностранные граждане, желающие получить вид на жительство либо гражданство, обязаны иметь медицинское страхование. Для иностранцев, желающих получить вид на жительство, достаточно предоставить оригинал полиса медицинского страхования или полис с электронной подписью.

Наш полис охватывает минимальное покрытие обеспечения, определенное в Циркуляре # 16/2016 от 10.05.2016 о требованиях к частному медицинскому страхованию, при оформлении виз и вида на жительство.

Расходы на диагностику и лечение иностранных граждан в медицинских учреждениях, указанных в контракте, покрываются в соответствии с ообязательствами, ограничениями и прочими условиями, указанных в полисе. Подробную информацию о ставке платежей можно найти в таблице страхового покрытия, подготовленной в соответствии с Общими условиями медицинского страхования и Положением о частном медицинском страховании, а также условиями применения в медицинских учреждениях, определенных в полисе, которому подлежит застрахованное лицо.

Минимальные требования, предъявляемые к полису медицинского страхования

В договорных учреждениях В сторонних учреждениях
Годовой максимальный лимит Доли оплат Годовой максимальный лимит Доли оплат
Амбула-торное лечение 5.000 TL Страхователь : %20
Компания : %80
5.000 TL Страхователь : %40
Компания : %60
Стацио-нарное лечение Без лимита Страхователь : %0
Компания : %100
50.000 TL Страхователь : %20
Компания : %80

Какие услуги предусмотрены в моем полисе медицинского страхования?

Trendyol Gift CardCampaign

We give 50 TL, 100 TL, 150 TL and 200 TL Gift Card for your Residence Insurance purchases!

Invite a Friend, Win 50 TL Trendyol Gift Card!

Create your special link and share it with your friends. Earn 50 TL Trendyol Gift Card for every policy purchased!

24/7 support

Biz Kimiz?

E-ikametsigorta.com, Türkiye'nin ilk Online Yabancı Sağlık Sigortası satın alma platformudur. Sitemiz sadece Yabancı Sağlık Sigortası / İkamet İzin Sigortasını sunar. Bu amaç ile kurulmuştur. Bunun dışında hiçbir farklı sigorta ürünü yoktur.

Daha fazla bilgi
yabancı sağlık sigortası teminatlar

Teminatlar

Poliçemiz 16/06/2021 tarih ve 2021/8 sayılı Vize ve İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge'de belirlenen asgari teminat yapısına uygundur.

Daha fazla bilgi
3d secure payment

Güvenli Ödeme (3D Secure)

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği için tahsilat işlemlerinde 3D Secure kullanmaktayız. İnternet üzerinden, kredi ve banka kartlarıyla yapılan ödemelerde, kart sahibinin ve kartının güvenliğinin sağlanabilmesi için geliştirilmiş sisteme 3D Secure denir.

about residence permit

İkamet İzinleri Hakkında

Ülkemize vize veya vize muafiyetinden fazla süre yada 90 günden fazla süre kalacak yabancıların ikamet tezkeresi alması zorunludur. Aşağıdaki ikamet türlerinden, durumunuza en uygun olanı seçerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Seçiniz